Napisali o nas...


Philip Lawson

śpiewak i aranżer, ex-lider zespołu The King’s Singers

"Miałem ogromną przyjemność pracować z proMODERN w styczniu 2013 roku. Są ekscytującą, utalentowaną i bardzo profesjonalną grupą muzyków. Polecam ich każdemu poważnemu festiwalowi oraz promotorowi muzycznemu.”

Więcej...

Daniel Cichy

redaktor naczelny PWM, krytyk muzyczny, muzykolog

”Kunszt wykonawczy, znajomość wielu technik wokalnych, a nade wszystko bardzo dobra wewnętrzna komunikacja pomiędzy śpiewakami oraz zaangażowanie i entuzjazm w podejmowaniu nowych wyzwań artystycznych sprawiają, że sekstet proMODERN ma przed sobą długą estradową przyszłość.”

Więcej...

Paweł Łukaszewski

kompozytor, dyrygent, profesor UMFC

”Z wielką uwagą i niekłamanym podziwem śledzę rozwijającą się niezwykle karierę artystyczną sekstetu wokalnego proMODERN. To zespół, który ma przed sobą wspaniałą przyszłość i zasługuje na wszechstronne wsparcie i pomoc.”

Więcej...

Marian Borkowski

Profesor, kompozytor

„proMODERN tworzy sześć nieprzeciętnie uzdolnionych muzycznie artystów, którzy z ogromnym oddaniem poddają swój talent nieustającej ewolucji w dążeniu do wykreowania formacji wokalnej o najwyższych walorach artyzmu. W moim głębokim przekonaniu Zespół ten zasługuje w całej pełni na wszechstronne poparcie, pomoc i opiekę instytucji organizujących życie muzyczne.”

Więcej...

Piotr Maculewicz

muzykolog, publicysta muzyczny,
kierownik Gabinetu Zbiorów Muzycznych Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie

„To grupa złożona z ambitnych, utalentowanych i świetnie wykształconych śpiewaków, dysponujących - mimo młodego wieku - bogatym doświadczeniem w pracy z różnymi typami muzyki solowej i zespołowej. W zgodnej opinii słuchaczy i krytyków proMODERN ma przed sobą wspaniałe perspektywy i ze wszech miar zasługuje na pełne wsparcie instytucji i osób.”

Więcej...